GÜVENLİK POLİTİKASI 


Gizliliğinizi korumayı taahhüt ediyoruz. Sistemimiz üzerinden sipariş verdiğiniz de kişisel bilgileriniz ve kredi kart bilgileriniz güvende olacak. Lütfen gizlilik politikamız hakkında ayrıntılı bilgileri okuyunuz.

Hangi bilgileri temin ediyoruz?

Sipariş verdiğiniz zaman isminizi e-mail adresinizi, posta adresinizi, kredi kart numaranızı ve son kullanım tarihini girmeniz gerekiyor. Bu bilgiler sipariş işleminizin gerçekleşmesine ve sipariş durumunuzu bildirmemizi olanak sağlayacak. Sadece kredi kartınızın son kullanım tarihi ve kredi kart numaranızın son 4 hanesi veri tabanımızda muhafaza edilecek. Bu yöntem işlem süreci bitinceye kadar kredi kart bilgilerinize her hangi bir kişinin ulaşmasını engelleyecek. IP adresinizi sunucumuzla olan problemleri teşhis etmekte yardımcı olması için kullanıyoruz. IP adresiniz kimliğinizi tespit etmek ve demografik verilerinizi bir araya getirmek için kullanılır. IP adresiniz kişisel bilgilerinizi kapsamaz. Sitemiz diğer sitelerin bağlantılarını kapsayabilir. Bu sitelerin içeriklerinden ve gizlilik uygulamalarından sorumlu olmayacağız. 

Müşteri bilgileri nasıl muhafaza ediliyor?

Sipariş verdiğinizde ya da hesap bilgilerine bağlandığınızda 128 bit şifreleme hizmeti veren güvenilir bir sunucu kullanılmaktadır. 128 bit şifreleme internet üzerinde güvenlik açısında en yüksek kademedir. Ayrıca üçüncü şahıs doğrulama servisinden yetkilendirilmiş Güvenilir Sunucu sertifikasına sahibiz. Girmiş olduğunuz bütün bilgiler SSL tarafından bize yollanmadan önce şifreleniyor. Ayrıca, temin ettiğimiz bütün müşteri bilgileri yetkisiz erişimlere karşı korunmaktadır. 
 

Kişisel bilgilerim başkalarına satılır mı?

HAYIR! Kişisel bilgileriniz ne satılır ne başkasına kiralanır ne de ticaret malzemesi olarak 3. şahıslara verilir. Site bilgileri hususunda bir araya getirilmiş istatistikleri organize sahibi üçüncü şahıslara tedarik edebiliriz fakat bu istatistikler kesinlikle kişisel kimlik bilgilerinizi içermez. 
Soru ve görüşleriniz

Hiçbir zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir ve bütün sorularınız cevaplanacaktır.